ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.10.2011 р. N 16/1-16.5/1556-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці, начальникам митниць

Щодо митного оформлення товарів з торговельними марками "PARIS L'OREAL PROFESSIONNEL", "LANCOME" та "GIORGIO ARMANI"

Держмитслужбою України 23.09.2011 за NN 322, 325 та 326 до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності (далі - митний реєстр) включені знаки для товарів і послуг "PARIS L'OREAL PROFESSIONNEL", "LANCOME" та "GIORGIO ARMANI". Правовласниками зазначених торговельних марок є компанії "L'Oreal", "Lancome Parfums et Beaute & Cie" (Франція) та "Giorgio Armani S.p.A., Milan, Swiss Branch Mendrisio" (Швейцарія).

З метою уникнення необгрунтованих затримок у митному оформленні товарів з вищезазначеними торговельними марками взяти до уваги, що за заявами представника правовласників зазначених торговельних марок (ТОВ "Пахаренко і партнери") контролю за дотриманням прав інтелектуальної власності підлягають товари 3 класу Міжнародної класифікації товарів і послуг, а саме, парфумерна та косметична продукція (за кодами товарів згідно УКТЗЕД, що зазначені у митному реєстрі).

 

Директор Департаменту класифікації
товарів та заходів регулювання ЗЕД

А. Є. Гутник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали