МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.09.2011 р. N 10/2/1574п.2

Президенту України
Януковичу В. Ф.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

На виконання Вашого доручення від 06.06.2011 N 1-1/1108 стосовно можливості передачі Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни (далі - Центр) в управління Державного управління справами Міністерство охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) повідомляє про наступне.

МОЗ України принципово не заперечує щодо можливості передачі Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни в управління Державного управління справами. Проте у зв'язку з надходженням численних звернень громадських організацій та громадян, небайдужих до питання надання в Центрі лікувальної, реабілітаційної та соціальної допомоги особам, на яких поширюється чинність законів України від 22 жовтня 1993 року N 3551-XII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та від 18 листопада 2004 року N 2195-IV "Про соціальний захист дітей війни", склалася ситуація, що ускладнює погодження передачі цілісного майнового комплексу Центру в управління Державного управління справами.

З метою усунення соціальної напруги, що виникла, та прийняття узгодженого рішення зазначене питання потребує подальшого вивчення та всебічного обговорення із залученням громадських організацій та впливових осіб із ветеранів війни і дітей війни та врахування громадського ставлення до проблем забезпечення медичною допомогою ветеранів війни та дітей війни.

Разом з тим передача Центру в управління Державного управління справами може поліпшити інформаційно-аналітичну та організаційно-методичну допомогу закладам охорони здоров'я, що обслуговують ветеранів війни та дітей війни.

Враховуючи викладене, МОЗ України вважає за необхідне вивчити додатково зазначене питання із залученням громадськості.

З глибокою повагою,

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали