ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.04.2018 р. N 16-09/429-6729

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо можливості здійснення розрахунків з підприємствами, установами та організаціями за надані пільги та субсидії, та в межах компетенції повідомляє.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 N 114 (Постанова N 114) внесено зміни до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 N 256 (далі - Порядок), якими, зокрема, конкретизовано відкриття рахунків для розрахунків за надані пільги та субсидії.

Відповідно до пункту 8 Порядку розрахунки за надані пільги та субсидії здійснюються позачергово та у повному обсязі на поточні рахунки, відкриті в банківських установах:

- з об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними (житловими) кооперативами в частині відшкодування витрат на управління багатоквартирним будинком, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, вивезення побутового сміття та рідких нечистот;

- з підприємствами, установами та організаціями, управителями багатоквартирних будинків, що надають послуги з управління багатоквартирним будинком, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, а також управителями багатоквартирних будинків, які є колективним замовником (споживачем) комунальних послуг (уклали договір про надання комунальних послуг в інтересах споживача).

Розрахунки за надані пільги та субсидії на оплату природного газу, послуг з транспортування, розподілу та постачання природного газу, тепло-, водопостачання і водовідведення з підприємствами-надавачами здійснюються на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті в органах Казначейства, а за електроенергію на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті в уповноваженому банку.

Розрахунки з бюджетними установами здійснюються через спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства.

Зважаючи на вищевикладене, відкриття рахунків для здійснення розрахунків з підприємствами, установами та організаціями (відомчими організаціями, товариствами, будівельними компаніями та ін.), які не є підприємствами - надавачами комунальних послуг (не ліцензіатами), ОСББ, ЖБК за надані пільги та субсидії врегульовано Порядком.

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали