ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У М. КИЄВІ

ЛИСТ

від 08.07.2011 р. N 1008/К/31-607

(Витяг)

Державна податкова адміністрація у м. Києві на виконання завдання Державної податкової адміністрації України розглянула лист і в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до пп. 14.1.172 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - Кодекс) податкова консультація - допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган.

При цьому, згідно зі ст. 52 Кодексу за зверненням платників податків контролюючі органи безоплатно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства. Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Враховуючи те, що податкова консультація надається платнику для правильності застосування норм податкового законодавства у його податковому обліку, та беручи до уваги те, що питання, викладене у листі, не стосується оподаткування доходів, детальну відповідь по суті поставлених у запиті питань можна отримати від державної податкової інспекції за місцем реєстрації платників податків, в діяльності яких виникли описані проблемні ситуації, за умови самостійного надання такими платниками до державної інспекції за місцем їх реєстрації відповідного запиту та додаткової інформації щодо визначення конкретних обставин справи, з якими пов'язано виникнення проблемних питань, як це передбачено п. 52.4 Кодексу. <...>

 

Заступник Голови

О. Онищенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали