МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.03.2012 р. N 31-08410-07-21/7643

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України на запит щодо надання підприємствами інформації органам державної статистики про складання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності (далі - МСФЗ) повідомляє.

Порядок подання фінансової звітності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 N 419 (далі - Порядок), поширюється на всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності, які зобов'язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно із законодавством.

Відповідно до пункту 2 Порядку фінансова звітність подається органам, до сфери управління яких належать підприємства, трудовим колективам на їх вимогу, власникам (засновникам) відповідно до установчих документів, а також згідно із законодавством - іншим органам та користувачам, зокрема органам державної статистики.

Згідно з пунктом 11 Порядку підприємства, що мають дочірні підприємства, крім фінансових звітів про власні господарські операції подають консолідовану фінансову звітність власникам (засновникам) у визначені ними терміни, але не пізніше 45 днів після закінчення звітного кварталу та не пізніше 15 квітня наступного за звітним року. Отже, подання консолідованої фінансової звітності підприємствами до органів статистики Порядком не передбачено.

Таким чином, підприємства, які складають консолідовану фінансову звітність за МСФЗ, надсилають листом інформацію органам державної статистики про складання ними консолідованої фінансової звітності за МСФЗ у передбачені для подання такої звітності строки.

 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали