НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.09.2011 р. N 6875/09/17-11

Торезькій міській раді Донецької області
86600, м. Торез, Донецької області,
вул. Піонерська, буд. 3

Щодо надання роз'яснень

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула лист Торезької міської ради Донецької області від 14.09.2011 N 3/98-1151 щодо отримання плати за опломбування розрахункових засобів обліку та в межах компетенції повідомляє наступне.

На сьогодні розрахунок вартості додаткових робіт (послуг) здійснюється відповідно до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов'язаних із ліцензованою діяльністю (далі - Методика), затвердженої постановою НКРЕ від 25 грудня 2008 року N 1522.

Методика встановлює єдиний порядок розрахунку вартості виконання додаткових робіт (послуг).

Виконання додаткових робіт (послуг) здійснюється на підставі договору, який укладається між замовником і виконавцем згідно з чинним законодавством України.

Відповідно до п. 1.6 Методики вартість додаткових робіт (послуг) не включається до складу витрат на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом і обліковується окремо від витрат з ліцензованої діяльності у випадку виконання зазначених робіт (послуг) виконавцем.

Методикою, зокрема, визначається вартість таких послуг, як підключення та/або відключення електроустановок та позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку до складу яких можуть входити послуги з опломбування/розпломбування засобів обліку електроенергії за заявою споживача.

Слід зазначити, що відповідно до п. 10 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою НКРЕ від 26 липня 1999 року N 1357, прилад обліку встановлюються відповідно до вимог правил улаштування електроустановок і повинен мати пломбу з відбитком повірочного клейма територіального органу Держспоживстандарту та пломбу з відбитком клейма або логотипу енергопостачальника.

 

Член Комісії

К. Теличко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали