ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 31.10.2011 р. N 8390

Виконавчому комітету Полтавської міської ради
вул. Жовтнева, 36,
м. Полтава, 36000

Щодо надання роз'яснень

Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянуто ваш лист-звернення від 11.10.2011 N 01-23/09-2/55 щодо деяких питань видачі документів дозвільного характеру, та повідомляється.

Відповідно до статті 21 Закону України "Про охорону праці", зокрема, порядок видачі дозволів або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці та його територіальними органами, а також переліки видів робіт, машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, проведення або експлуатація (застосування) яких потребує отримання дозволу, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Згідно з пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 15.10.2003 N 1631 "Про затвердження Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами" (далі - Постанова N 1631) для одержання дозволу суб'єкт господарської діяльності або уповноважена ним особа подає (надсилає поштою) до Держнаглядохоронпраці або його територіального органу за місцем розташування заяву за зразком згідно з додатком 3.

Тобто, Управлінням Держгірпромнагляду по Полтавській області не відмовлено у видачі зазначеного у зверненні дозволу, а повернуто ТОВ "Васілко" пакет документів, необхідних для одержання дозволу, для подання до Управління Держгірпромнагляду за місцем розташування суб'єкта господарювання для забезпечення дотримання вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" в частині видачі документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами за принципом організаційної єдності.

Стосовно виконання робіт не за місцем розташування суб'єкта господарювання повідомляємо, що згідно з пунктом 12 Постанови N 1631 про одержання дозволу суб'єкт господарської діяльності повинен повідомити територіальний орган Держнаглядохоронпраці за місцем виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта, у тому числі відокремленими підрозділами.

 

Заступник Голови -
голова ліквідаційної комісії

С. І. Свищева

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали