ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо належної організації забезпечення участі України в конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (ЄВРОБАСКЕТ 2015)

З метою належної організації забезпечення участі України в конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (ЄВРОБАСКЕТ 2015):

М. АЗАРОВУ

1. Утворити Організаційний комітет із підготовки та участі у конкурсі на право проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу за участю Федерації баскетболу України.

Термін - 10 вересня 2011 року

2. Забезпечити необхідне фінансування заходів щодо підготовки та участі в конкурсі на здобуття права проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям

1. Розробити та затвердити регіональні заходи щодо розвитку баскетболу, передбачивши, зокрема, створення відповідної матеріально-технічної бази і модернізації існуючої бази згідно з міжнародними стандартами, із залученням для цього інвестицій.

2. Передбачати під час підготовки відповідно до бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів на 2012 рік та наступні роки кошти для реалізації зазначених регіональних заходів.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

25 серпня 2011 року

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали