ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.03.2012 р. N 15/2-15.2-2/443-ЕП

Департамент митних інформаційних технологій та статистики

На виконання п. 9 розпорядження Голови Служби від 24.02.2012 N 38/1-р щодо наскрізного контролю за відомостями та складовими митної вартості, які зазначаються в декларації митної вартості, поданої до вантажної митної декларації, в межах компетенції Управління митної вартості пропонуємо запровадити автоматизований контроль за правильністю заповнення окремих граф декларації митної вартості форми ДМВ-1 (далі - ДМВ-1).

У випадку переміщення оцінюваних товарів на підставі договору купівлі-продажу (графа 20 заповнена) на умовах поставки, зазначених в графі 20 ВМД (графі 3 ДМВ-1), EXW, FCA, FOB, FAS, CPT, CIP, CFR, CIF, DES, DEQ, DAF, DDU, DDP, DAP та DAT - географічний пункт за межами митної території України (підрозділ другий графи 20 ВМД не дорівнює "UA"), повинний бути заповнений підрозділ "а" графи 17 розділу Б ДМВ-1.

У випадку переміщення оцінюваних товарів на підставі договору купівлі-продажу на умовах поставки EXW - географічний пункт за межами митної території України, крім підрозділу "а" графи 17 ДМВ-1 повинний також бути заповнений підрозділ "б" зазначеної графи.

 

Заступник директора
Департаменту митних платежів

М. В. Гайшунов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали