ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

ТЕЛЕГРАМА

від 06.10.2011 р. N ЦЗМ-12/1773

ПАТ "Дніпропетровський металургійний завод імені Комінтерну"
ТОВ "Юнітранс Логістичні системи"
ТОВ "Миколаївський глиноземний завод"
ТОВ "УкрТок"
ТОВ "Спецпромтранс Сервіс"

Щодо незастосування з 05.10.2011 р. виняткового тарифу N 2014 при підсипці порожніх власних напіввагонів під навантаження на припортові станції Берегова, Жовтнева та Нижньодніпровськ-Пристань

Державною адміністрацією залізничного транспорту розглянуті звернення ПАТ "Дніпропетровський металургійний завод імені Комінтерну", ТОВ "Юнітранс Логістичні системи", ТОВ "Миколаївський глиноземний завод", ТОВ "Спецпромтранс Сервіс" і ТОВ "УкрТок" щодо незастосування коефіцієнта при підсипці порожніх власних напіввагонів під навантаження на припортові станції Берегова, Жовтнева та Нижньодніпровськ-Пристань та повідомляється.

Відповідно до рішення Комісії з реалізації тарифної політики Укрзалізниці на перевезення вантажів залізницями України у зв'язку з гострим дефіцитом напіввагонів парку залізниць на припортових станціях Берегова, Жовтнева та Нижньодніпровськ-Пристань прийнято рішення з 05.10.2011 не застосовувати винятковий тариф номер 2014 при підсипці порожніх власних напіввагонів під навантаження на припортові станції Берегова, Жовтнева та Нижньодніпровськ-Пристань.

При цьому плата за перевезення зазначених порожніх власних напіввагонів нараховується відповідно до положень Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов'язані з ними послуги на загальних підставах із застосуванням відповідного коефіцієнта, який застосовується при перевезенні порожніх власних вагонів з-під вивантаження вантажів 1, 2 або 3 тарифних класів.

Стосовно прийнятого рішення залізниці поінформовані листом від 30.09.2011 ЦЗМ-12/1646 (Телеграма N ЦЗМ-12/1646).

 

ЦЗМ

П. П. Науменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали