УКРАЇНСЬКА АГРАРНА БІРЖА

ЛИСТ

від 19.08.2011 р. N 525

Державній митній службі України

У відповідності до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 р. N 1254 "Деякі питання укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів" обов'язковій реєстрації на Аграрній біржі або інших товарних біржах, сертифікованих в установленому законодавством порядку, підлягає сільськогосподарська продукція (товари), які зазначені у підпункті 3.3.1 пункті 3.3 статті 3 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", а саме:

- пшениця тверда;

- пшениця м'яка;

- зерно суміші пшениці та жита (меслин);

- кукурудза;

- ячмінь;

- жито озиме;

- жито ярове;

- горох;

- гречка;

- просо;

- овес;

- соя;

- насіння соняшнику;

- насіння ріпаку;

- насіння льону;

- шишки хмелю;

- цукор-пісок (буряковий);

- борошно пшеничне;

- борошно житнє;

- м'ясо та субпродукти забійних тварин та птиці;

- молоко сухе;

- масло вершкове;

- олія соняшникова.

Звертаємо Вашу увагу, що порядок сертифікації товарних бірж поки що не затверджений, а тому укладення та реєстрацію зовнішньоекономічних контрактів щодо вищезазначеної продукції (товарів) згідно законодавства вправі здійснювати виключно Аграрна біржа.

Також зазначаємо, що у відповідності до пункту 3.2 статті 3 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", зміст державного цінового регулювання полягає в здійсненні Аграрним фондом товарних чи фінансових інтервенцій на внутрішньому ринку країни, предметом яких є об'єкти державного цінового регулювання.

Товарна та фінансова інтервенція не впливає на експортні та імпортні операції, які здійснюються на ринку держави.

З повагою,

 

Директор

А. І. Масло

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали