ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2012 року N 38

Щодо офіційного друкованого видання Генеральної прокуратури України

З метою удосконалення організації роботи з реалізації принципу гласності, формування у суспільстві об'єктивної громадської думки про діяльність органів прокуратури, висвітлення і обговорення проблемних питань прокурорсько-слідчої роботи, підвищення фахового рівня працівників прокуратури, оприлюднення організаційно-розпорядчих документів Генеральної прокуратури України, а також опублікування робіт наукового та аналітичного характеру, відповідно до законів України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" та керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Надати статус єдиного офіційного друкованого видання Генеральної прокуратури України щомісячному загальнодержавному фаховому юридичному журналу "Вісник прокуратури", видання якого здійснюється ТОВ "Видавництво "Істина".

2. Заступникам Генерального прокурора України, керівникам самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним та іншим прирівняним до них прокурорам, ректору Національної академії прокуратури України:

2.1. Забезпечити надання уповноваженому працівнику редакції журналу матеріалів та нормативно-правових актів, що можуть бути оприлюднені, коментарів та інтерв'ю фахівців, поточної інформації про діяльність органів прокуратури для першочергової публікації в офіційному друкованому виданні Генеральної прокуратури України.

2.2. Організувати передплату та розповсюдження загальнодержавного фахового юридичного журналу "Вісник прокуратури" серед прокурорсько-слідчих працівників.

Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу зв'язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України Бойченка Ю. В., прокурорів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровського екологічного прокурора, військових прокурорів регіонів та Військово-Морських Сил України.

З наказом ознайомити заступників Генерального прокурора України, керівників самостійних структурних підрозділів центрального апарату, надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, ректору Національної академії прокуратури України, довести до відома прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали