ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 07.07.2011 р. N 12656/10/15-213

Статтею 2 Закону України від 30.11.2000 р. N 2117-III "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" звільнено від оподаткування ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій.

Відповідно до пункту 3 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) в разі якщо законодавчими актами передбачені інші правила справляння податків, зборів, що регулюються цим Кодексом, застосовуються правила цього Кодексу. Розділом V ПКУ не передбачено звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей. Тобто зазначені операції підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах.

 

Заступник голови ДПА
у Донецькій області

О. Чабаненко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали