НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2011 року N 2087

м. Київ

Щодо переоформлення ліцензій на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, виданих ПАТ "СУМИОБЛЕНЕРГО"

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Переоформити ліцензію АГ N 500388 на право провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та ліцензію АГ N 500389 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, видані ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СУМИОБЛЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 23293513, м. Суми, вул. Дем'яна Коротченка, буд. 7), у зв'язку із зміною місця провадження ліцензованої діяльності.

2. Затвердити територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ПАТ "Сумиобленего" згідно з Переліком місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ПАТ "Сумиобленего", станом на 27.10.2011, що додається.

3. Затвердити закріплену територію з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "Сумиобленего" як територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та розташування електричних мереж споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників електричних мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

4. Ліцензії АГ N 500388 та АГ N 500389 визнати недійсними.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова НКРЕ
27.10.2011 N 2087

ПЕРЕЛІК
місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ПАТ "Полтаваобленерго", станом на 27.10.2011

1. Територія Сумської області.

2. Територія Харківської області:

ПЛ-110 кВ "Ул'янівка - Охтирка";

ПЛ-110 кВ "Ул'янівка - В. Писарівка".

3. Територія Полтавської області:

ПЛ-110 кВ "Ромни - Гл. Розбишівська";

ПЛ-110 кВ "Суми-Північна - Лебедин з відг. Тимофіївка";

ПЛ-10 кВ "Карпилівка";

4. Територія Чернігівської області:

ПЛ-110 кВ "Талалаївка - Ромни";

ПЛ-110 кВ "Конотоп - Талалаївка";

ПЛ-110 кВ "Конотоп - Бахмач";

ПЛ-35 кВ "В. Самбор - Галенка";

ПЛ-35 кВ "Красне - Поповка";

ПЛ-35 кВ "К. Слобода - Хильчичи".

 

Заст. начальника
управління ліцензування

Я. Зеленюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали