НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ

від 3 лютого 2011 року N 2

Розглянувши інформацію апарату Національної комісії щодо кількості об'єктів, які надходять на дослідження за результатами перевірок правоохоронними органами дотримання вимог Закону України "Про захист суспільної моралі" на виконання доручення Генеральної прокуратури України, а також ураховуючи обмежені строки прийняття рішень за результатами цих перевірок, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі вирішила:

1. Доручити апарату Національної комісії за результатами досліджень об'єктів на відповідність чинному законодавству про захист суспільної моралі й можливість їх обігу на території України попередньо надсилати заявникам висновки.

2. Уповноважити Голову Національної комісії В. В. Костицького у разі наявності підстав для залучення інших фахівців та проведення комплексного дослідження визначати установи та надсилати матеріали з метою отримання фахового висновку з подальшим винесенням питання на засідання Національної комісії.

3. У пункті 22 Регламенту Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, затвердженого рішенням Національної комісії від 29.10.2009 N 12, після слів "на засідання Національної комісії" доповнити словами "Головою Національної комісії або іншою особою за його дорученням".

 

Голова Національної
експертної комісії України з
питань захисту суспільної моралі

В. В. Костицький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали