ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо питань порядку денного засідання Ради регіонів 15 вересня 2011 року

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Ради регіонів 15 вересня 2011 року, опрацювання висловлених учасниками засідання пропозицій та на виконання рішення Ради регіонів:

М. АЗАРОВУ

1. Розглянути під час доопрацювання проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" питання про можливість збільшення обсягів бюджетного фінансування заходів щодо виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 - 2015 роки, зокрема для проведення модернізації котелень на об'єктах комунальної теплоенергетики шляхом впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Доповісти до 15 листопада 2011 року

2. Опрацювати за участю Національного банку України питання стимулювання довгострокового кредитування будівництва тваринницьких комплексів та за результатами внести в установленому порядку відповідні пропозиції.

Термін - 31 березня 2012 року

М. АЗАРОВУ,
Раді міністрів Автономної Республіки Крим,
головам обласних державних адміністрацій

Опрацювати питання щодо вдосконалення механізмів державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, які займаються вирощуванням продукції тваринництва, насамперед скотарства, з метою стимулювання великотоварного виробництва, розвитку фермерських, особистих селянських та домогосподарств, обслуговуючої інфраструктури виробництва і заготівлі тваринницької продукції та за результатами внести в установленому порядку відповідні пропозиції.

Доповісти до кінця 2011 року

М. АЗАРОВУ,
Раді міністрів Автономної Республіки Крим,
головам обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Вжити вичерпних заходів для завершення робіт із проведення нормативної грошової оцінки земель у регіонах.

Доповісти до 1 грудня 2011 року

А. КЛЮЄВУ
М. ЗЛОЧЕВСЬКОМУ

Розглянути питання щодо посилення кадрового забезпечення реалізації державної політики у сфері регулювання негативного антропогенного впливу на зміну клімату та адаптації до його змін і виконання вимог Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї, в разі потреби внести відповідні пропозиції.

Термін - 1 грудня 2011 року

А. КЛЮЄВУ
Ф. ЯРОШЕНКУ
М. ПРИСЯЖНЮКУ

Здійснити аналіз результатів застосування у 2011 році механізму державної підтримки галузі тваринництва за рахунок сум податку на додану вартість, що сплачується до бюджету переробними підприємствами всіх форм власності за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо та м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі (шкури, субпродукти, м'ясо-кісткове борошно), та за підсумками проведення аналізу вжити невідкладних заходів для усунення причин, які зумовили суттєве зниження рівня державної підтримки галузі тваринництва порівняно з попередніми роками.

Термін - до кінця 2011 року

Раді міністрів Автономної Республіки Крим,
головам обласних державних адміністрацій

Розробити регіональні програми розвитку скотарства, в яких передбачити заходи, спрямовані на розширення обсягів залучення інвестицій у галузь тваринництва, та подати їх в установленому порядку на затвердження.

Термін - до кінця 2011 року

Раді міністрів Автономної Республіки Крим,
головам обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

1. Взяти під особистий контроль питання формування регіональних резервів зерна та забезпечити їх наповнення у повному обсязі.

Термін - 1 грудня 2011 року

2. Вживати вичерпних заходів для забезпечення внесення суб'єктами господарювання орендної плати власникам земельних часток (паїв).

Доповідати щоквартально

3. Провести в установленому порядку перевірку додержання вимог законодавства державними підприємствами, яким передано в постійне користування землі сільськогосподарського призначення, щодо використання цих земель за цільовим призначенням та в разі потреби вжити відповідних заходів реагування.

Термін - 1 січня 2012 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
31 жовтня 2011 року

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали