НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.03.2012 р. N 40-112/1290-3101

Департамент нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду

Банкам України

Щодо подання інформації про існування банківської групи

Відповідно до вимог Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо нагляду на консолідованій основі" N 3394-VI (Закон N 3394-VI) (далі - Закон) контролери банківських груп, що визначені такими відповідно до цього Закону (Закон N 3394-VI), зобов'язані забезпечити подання відповідальною особою банківської групи до Національного банку України інформації про існування банківської групи та її структуру власності.

З метою виконання вимог Закону (Закон N 3394-VI) до реєстрації Міністерством юстиції України нормативно-правового акта Національного банку України щодо ідентифікації та визнання банківських груп зазначену вище інформацію необхідно подати у такому розрізі:

повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім'я, по батькові (для фізичних осіб) контролера банківської групи;

перелік учасників банківської групи із зазначенням їх повного найменування;

країна реєстрації та місцезнаходження кожного з учасників банківської групи;

розмір участі контролера в кожному з учасників банківської групи.

Водночас звертаємо увагу, що відповідно до частини одинадцятої статті 9 Закону України "Про банки і банківську діяльність" до погодження Національним банком України відповідальної особи банківської групи відповідальною особою банківської групи є банк - учасник групи з найбільшим значенням активів за останній звітний період (квартал).

Зазначену в цьому листі інформацію необхідно надсилати електронною поштою на адресу Департаменту реєстрації, ліцензування та реорганізації банків.

 

Заступник Голови

І. В. Соркін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали