ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.02.2012 р. N 15-7-10/698

Державній митній службі України

На виконання ст. 161 Закону України "Про захист рослин" прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 N 1378 "Про затвердження порядків видачі погодження на ввезення на територію України засобів захисту рослин, сертифіката відповідності сільськогосподарської продукції та сировини рослинного походження вимогам щодо вмісту в них залишкової кількості пестицидів, агрохімікатів та важких металів і сертифіката про дотримання регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів".

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (Перелік N 3392-VI) забороняється вимагати від суб'єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена законом та які не внесені до Переліку (Перелік N 3392-VI), затвердженого цим Законом (Перелік N 3392-VI).

У зв'язку з не внесенням погодження на ввезення на територію України засобів захисту рослин, сертифіката відповідності сільськогосподарської продукції та сировини рослинного походження вимогам щодо вмісту в них залишкової кількості пестицидів, агрохімікатів та важких металів і сертифіката про дотримання регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (Перелік N 3392-VI) зазначені документи Держветфітослужбою та спеціально уповноваженими органами виконавчої влади у сфері захисту рослин на даний час не видаються.

Просимо довести зазначену інформацію до відома всіх митних органів.

 

Перший заступник Голови

В. М. Горжеєв

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали