НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2018 року N 196

Щодо погодження набуття істотної участі Максименко О. М. у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ОРАНЖ"

Відповідно до вимог частини п'ятої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та Порядку погодження набуття особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку або збільшення її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного капіталу такого учасника чи права голосу придбаних акцій (часток) в його органах управління, затвердженого рішенням НКЦПФР від 13.03.2012 року N 394 (Порядок N 394), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.04.2012 року за N 635/20948 (із змінами), та на підставі документів, наданих Максименко О. М. за вх. N 9233 від 21.03.2018 р. (далі - пакет документів) щодо погодження набуття істотної участі у професійному учаснику фондового ринку - ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ОРАНЖ" (далі - ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ОРАНЖ"), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку стосовно погодження набуття Максименко О. М. істотної участі у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ОРАНЖ" (ідентифікаційний код юридичної особи 41203703) взяти до відома.

2. Погодити набуття Максименко О. М. істотної участі, що призведе до прямого володіння 100 % статутного капіталу професійного учасника фондового ринку ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ОРАНЖ".

3. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) повідомити ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ОРАНЖ" та Максименко О. М. про прийняте рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена НКЦПФР Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 05 квітня 2018 р. N 19
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали