МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.02.2012 р. N 2/1-14-375

Щодо порядку застосування пункту 3.20 Типового положення про атестацію педагогічних працівників

На лист <...> про надання роз'яснення щодо порядку застосування пункту 3.20 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. N 930 (із змінами) (далі - Типове положення), департамент загальної середньої та дошкільної освіти повідомляє.

Пункт 3.20 Типового положення регулює питання атестації педагогічних працівників, які працюють лише на посадах вчителів та викладачів. При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад, як це визначено пунктом 3.18 Типового положення.

Порядок оплати праці педагогічних працівників, які роботу на посаді вчителя суміщають з роботою на іншій педагогічній посаді (вихователя, педагога-організатора, практичного психолога тощо), регулюється Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 р. N 102, та наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 р. N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали