РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 червня 1969 р. N 595-р

Київ

Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Ради Міністрів Української РСР від 10 грудня 1976 року N 548

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 2 червня 1969 р. N 410 "Про затвердження Основних положень, що визначають порядок зміни і відновлення записів актів громадянського стану, порядок і строки зберігання актових книг, а також форм книг реєстрації актів громадянського стану":

1. Зобов'язати виконкоми обласних, Київської і Севастопольської міських Рад депутатів трудящих:

а) до 1 грудня 1969 року виготовити книги реєстрації актів громадянського стану за формами, затвердженими зазначеною постановою Ради Міністрів СРСР, і забезпечити ними органи ЗАГСу;

б) створити належні умови для роботи органів ЗАГСу та зберігання книг реєстрації актів громадянського стану в обласних, Київському міському архівах органів запису актів громадянського стану, забезпечивши їх відповідно обладнаними приміщеннями.

2. Зобов'язати Міністерство юстиції УРСР забезпечувати облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми бланками свідоцтв про укладення шлюбу, народження, усиновлення /удочеріння/, зміну прізвища, імені, по батькові, розірвання шлюбу, смерті - за формами, затвердженими зазначеною постановою Ради Міністрів СРСР.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 10.12.76 р. N 548)

3. Юридичній комісії при Раді Міністрів УРСР забезпечити контроль за введенням в дію органами ЗАГСу з 1 січня 1970 року нових книг реєстрації актів громадянського стану і форм свідоцтва, що видаються на підставі записів у цих книгах, та за додержанням Основних положень, що визначають порядок зміни і відновлення записів актів громадянського стану, порядок і строки зберігання актових книг.

4. Доручити Юридичній комісії при Раді Міністрів УРСР розробити:

а) разом з Міністерством внутрішніх справ УРСР Правила зміни і відновлення записів актів громадянського стану, погодивши їх з Міністерством внутрішніх справ СРСР;

б) разом з Архівним управлінням при Раді Міністрів УРСР Умови зберігання книг реєстрації актів громадянського стану і метричних книг в органах запису актів громадянського стану, а також порядок передачі цих книг на зберігання в державний архів погодивши їх з Головним архівним управлінням при Раді Міністри СРСР.

Проекти Правил зміни і відновлення записів актів громадянського стану та Умов зберігання книг реєстрації актів громадянського стану подати на розгляд Раді Міністрів УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Інд. 28

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали