СЕКРЕТАРІАТ ВИЩОЇ РАДИ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.11.2011 р. N 13920/0/9-01

Лещенку С. А.

На Ваш запит від 27 жовтня 2011 року повідомляю наступне.

До Вищої ради юстиції 3 серпня 2011 року надійшло звернення голови апеляційного суду м. Києва Чернушенка А. В. щодо порушення норм чинного законодавства України суддями вказаного суду Лясковською В. І., Кузьміним А. С. та Журавлем О. О. під час розгляду питання про зміну запобіжного захисту у вигляді тримання під вартою на підписку про невиїзд підсудним Макаренку А. В. та Шепітьку Т. В., обвинуваченим у кримінальній справі за вчинення злочинів.

За результатами розгляду зазначеного звернення члену Вищої ради юстиції було доручено провести перевірку відомостей щодо наявності підстав для звільнення названих суддів з посад за порушення присяги.

На даний час перевірка триває.

Стосовно висловленого прохання надати ксерокопію даного звернення, інформую: відомості, які містяться у матеріалах щодо внесення подань про звільнення суддів з посад з підстав, передбачених частиною п'ятою статті 126 Конституції (в тому числі звернення, котрі стали підставою для призначення перевірок, доручення, довідки за результатами перевірок, переписка в процесі виконання доручень тощо) є службовою інформацією Ради (пункт 9 параграфа 5 глави 2 розділу I Регламенту Вищої ради юстиції). Доступ до таких матеріалів надається Головою Ради на підставі письмової заяви відповідно до положень статей 6 (Закон N 2939-VI), 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 6 вказаного Закону (Закон N 2939-VI) службова інформація є інформацією з обмеженим доступом.

 

В. о. керівника секретаріату

Р. Р. Горбас

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали