МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.02.2012 р. N 1/9-123

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій

Щодо постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 р. N 23

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України доводить до відома та використання в роботі постанову Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 р. N 23 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. N 1418" (Постанова N 23) (див. окремо в базі) стосовно встановлення надбавки за вислугу років медичним працівникам, зокрема лікарям та медичним сестрам, які працюють в закладах освіти.

Звертаємо увагу, що з лютого 2012 року, у зв'язку із прийняттям зазначеного нормативно-правового акта, до стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років таким працівникам зараховуються також періоди військової служби, служби в органах та підрозділах цивільного захисту, служби в Держспецзв'язку та в підрозділах Держспецтрансслужби, служби осіб рядового і начальницького складу у Збройних силах, інших військових формуваннях і правоохоронних органах України та колишнього СРСР.

Просимо довести зазначену постанову Кабінету Міністрів України (Постанова N 23) до відома відділів освіти райдержадміністрацій.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

П. М. Куліков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали