ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.08.2011 р. N 11.1/2-18/11596-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць

Щодо поставлення на облік суб'єктів ЗЕД в Київській регіональній митниці

Відповідно до наказу Держмитслужби від 05.07.2011 N 577 "Про припинення здійснення митного контролю та митного оформлення товарів Енергетичною регіональною митницею та внесення змін до деяких наказів Держмитслужби" (Наказ N 577), з 15.07.2011 Енергетичною регіональною митницею припинено, а Київською регіональною митницею розпочато здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, яке раніше було віднесено до компетенції Енергетичної регіональної митниці.

Відповідно до наказу Держмитслужби від 10.01.2011 N 10 "Про визначення зон діяльності митних органів" визначена зона діяльності Київської регіональної митниці, згідно з якою митне оформлення окремих товарів, яке раніше здійснювалось Енергетичною регіональною митницею, має здійснюватися у Київській регіональній митниці.

Таким чином, суб'єкти ЗЕД, які перебувають (або не перебувають) на обліку у митних органах за своїм місцезнаходженням, для здійснення митного оформлення окремих товарів, визначених зоною діяльності Київської регіональної митниці, митний контроль та митне оформлення яких здійснювалось Енергетичною регіональною митницею, повинні також стати на облік у Київській регіональній митниці.

З метою уникнення можливих затримок у митному оформленні окремих товарів, митне оформлення яких раніше здійснювалось Енергетичною регіональною митницею, та створення сприятливих умов для здійснення зовнішньоторговельної діяльності суб'єктів ЗЕД, вважаємо за можливе здійснювати поставлення суб'єктів ЗЕД, що перебувають (або не перебувають) на обліку в митницях за своїм місцезнаходженням, на облік також в Київській регіональній митниці з наступними особливостями:

1. Підставою для постановки на облік суб'єкта ЗЕД, який вже перебуває на обліку в митниці за своїм місцезнаходженням, також у Київській регіональній митниці для оформлення окремих товарів, здійснення митного контролю та оформлення яких було віднесено до компетенції Енергетичної регіональної митниці, є оригінал облікової картки митниці за місцезнаходженням суб'єкта ЗЕД та її копія, яка залишається у справах Київської регіональної митниці, а також наявність електронної копії облікової картки митниці за місцезнаходженням суб'єкта ЗЕД в ЄАІС Держмитслужби.

2. Додаткове надання суб'єктом ЗЕД документів, які вже подавались при первинній постановці на облік в митному органі за своїм місцезнаходженням, не здійснюється.

В інших випадках облік суб'єктів ЗЕД у Київській регіональній митниці здійснюється у загальному порядку, з урахуванням зони діяльності митниці, визначеної наказом Держмитслужби від 10.01.2011 N 10.

Електронні копії облікових карток суб'єктів ЗЕД Київської регіональної митниці передаються до ЄАІС Держмитслужби у загальному порядку.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали