НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

ЛИСТ

від 31.01.2012 р. N 16/144

Президенту Асоціації "Укртелемережа"
Скрипнику В. С.
пр. Київський, буд. 20-а, м. Донецьк, 83054

Шановний Вікторе Сергійовичу!

У Національній раді розглянуто Ваше звернення стосовно надання інформації щодо практичної реалізації вимог пункту 4 статті 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Стосовно порушених у Вашому зверненні питань повідомляємо таке.

Відповідно до частини 4 статті 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", для перереєстрації ліцензіат повинен подати до Національної ради інформацію про виконання концепції добору програм протягом попереднього року.

Ліцензійний збір сплачується на підставі статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Порядок нарахування ліцензійного збору визначений Методикою розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 412 (Постанова N 412).

На сьогодні, Національна рада не ухвалювала рішень стосовно затвердження плану подання документів провайдерами програмної послуги для перереєстрації додатка до ліцензії на 2012 рік.

Принагідно інформуємо, що з метою реалізації норм Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та удосконалення нормативно-правової бази у сфері телебачення і радіомовлення в частині ліцензування провайдера програмної послуги, Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення було розроблено Положення про видачу, переоформлення та видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги, яке було затверджено рішенням від 28.12.2011 N 2979 (Положення N 2979). Це рішення було подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Після реєстрації це Положення (Положення N 2979) буде розміщене на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

З повагою,

 

Голова

В. Манжосов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали