Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо права на пенсію

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.08.2011 р. N 100/010/82-11

Щодо права на пенсію

<...>

Під час визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах начальників змін, зайнятих на підземних роботах у шахтах, рудниках і копальнях на видобуванні корисних копалин, в геологорозвідці, на дренажних шахтах, на будівництві шахт, рудників, копалень, слід керуватися саме пунктом "г" підрозділу 1 розділу I "Гірничі роботи" Списку N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року N 36, згідно з яким правом на відповідну пенсію користуються працівники, професії (посади) яких перелічені у цьому пункті, зокрема начальники змін, у разі зайнятості на підземних роботах 50 і більше відсотків робочого часу на рік (в обліковому періоді), та підтвердження відповідних умов праці за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

Пунктом "б" зазначеного вище підрозділу Списку передбачені керівники та фахівці підземних дільниць, тобто керівники та фахівці підземних первинних структурних підрозділів.

 

В. о. начальника відділу Державної
експертизи умов праці України

О. Дровніна

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали