ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 лютого 2012 року N 217

Щодо правонаступництва суб'єкта оціночної діяльності - товариства з обмеженою відповідальністю "Українсько-Сибірська агенція з нерухомості"

Відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" і Положення про порядок анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України (ФДМУ) від 27.03.2006 N 513 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.04.2006 за N 417/12291, та у зв'язку із зміною організаційно-правової форми закритого акціонерного товариства "Українсько-Сибірська агенція з нерухомості" на товариство з обмеженою відповідальністю "Українсько-Сибірська агенція з нерухомості", відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (лист до ФДМУ від 30.01.2012 N 08) наказую:

1. Вважати сертифікат суб'єкта оціночної діяльності, виданий ФДМУ закритому акціонерному товариству "Українсько-Сибірська агенція з нерухомості" від 15.04.2011 N 11699/11, дійсним для проведення робіт (за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, зазначеними у сертифікаті) товариством з обмеженою відповідальністю "Українсько-Сибірська агенція з нерухомості", м. Харків.

2. Управлінню з питань оціночної діяльності Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об'єктами державної власності внести відповідні зміни до Державного реєстру суб'єктів оціночної діяльності та здійснити заходи щодо інформування громадськості та регіональних відділень ФДМУ про зміст цього наказу.

Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління з питань оціночної діяльності Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об'єктами державної власності.

 

Заступник Голови Фонду

І. Хотей

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали