ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.01.2012 р. N 4-12/346

У відповідь на Ваш лист, в якому Ви висловлюєте занепокоєння низкою публікацій у вітчизняних засобах масової інформації стосовно того, що Державною службою інтелектуальної власності України вживаються заходи щодо приєднання до Євразійської патентної конвенції, повідомляємо наступне.

На початку 2011 року на виконання відповідного доручення Кабінету Міністрів України щодо доцільності ратифікації Україною Євразійської патентної конвенції був підготовлений лист до Кабінету Міністрів України (копія додається) (див. окремо в базі), в якому зазначалося, що ратифікація Євразійської патентної конвенції є економічно непривабливою для України, оскільки позбавить експертний орган України (ДП "Український інститут промислової власності") можливості стати міжнародним пошуковим органом, призведе до нівелювання його досягнень та переваг, а також негативно вплине на діяльність інституту патентних повірених.

Я хотів би запевнити Вас, що позиція Державної служби інтелектуальної власності України щодо зазначеного питання викладена у вищезгаданому листі до Кабінету Міністрів України та на сьогодні залишається незмінною.

З повагою,

 

Голова

М. В. Паладій

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали