НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.09.2011 р. N 28-311/3764

Департамент контролю, методології та ліцензування валютних операцій

Головному управлінню НБУ в Автономній республіці Крим, Головному управлінню НБУ по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням НБУ, банкам України та їх філіям

Повідомляємо, що за інформацією органів Державної податкової адміністрації України:

1) завершено процедуру ліквідації суб'єктів ЗЕД, які мають прострочену дебіторську заборгованість, з подальшим зняттям з обліку в податковому органі: ТОВ "СТС Комерс" (код за ЄДРПОУ 33277901), ЗАТ Компанія "Беста" (код за ЄДРПОУ 21664655).

2) завершено ліквідацію нерезидента-боржника в країні реєстрації, яка документально підтверджена компетентними органами цієї країни: ПП Попов І. Ю. (Російська Федерація).

Нагадуємо, що відповідно до Пояснення щодо заповнення форми звітності N 531 "Звіт про резидентів  -суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перевищили встановлені законодавством терміни розрахунків за експортними, імпортними операціями", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 19.03.2003 N 124, у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом ліквідації (за умови отримання відповідних документів, які підтверджують закінчення процедури його ліквідації та внесення запису про це до державного реєстру) банк вилучає з форми запис про відповідну заборгованість, починаючи лише з наступної звітної дати після надання інформації про зняття резидента - суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності з контролю.

 

Директор Департаменту контролю,
методології та ліцензування
валютних операцій

Н. О. Пасенова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали