ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ТА ОФОРМЛЕННЯ

ЛИСТ

від 05.10.2011 р. N 12/2-12.1/1940-ЕП

Луганській митниці
Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

Департаментом організації митного контролю та оформлення розглянуто лист Луганської митниці від 29.07.2011 N 1-19/7075 і Департаменту митних інформаційних технологій та статистики від 08.09.2011 N 18/12-15-5415-ЕП щодо проблемних питань роботи з Реєстром підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр). З цього приводу повідомляємо.

Питання щодо подальших дій митниці, порушене у вказаних листах, повинно вирішуватись в послідовності, визначеній пунктами 11, а далі - 12 чи 13 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736 (далі - Порядок).

Тобто, спочатку, відповідно до пункту 11 Порядку, - призупинення наказу про внесення підприємства до Реєстру. Далі Комісія митного органу за результатами розгляду справи про КБ та/або про ПМП стосовно посадової особи підприємства та/або застосування спеціальної санкції до підприємства приймає рішення:

поновлює підприємство в Реєстрі (пункт 12 Порядку);

виключає підприємство з Реєстру (пункт 13 Порядку).

Таким чином, питання щодо внесення змін до Реєстру розглядається Комісією митного органу після прийняття рішення за результатами розгляду справи про КБ та/або про ПМП стосовно посадової особи підприємства та/або застосування спеціальної санкції до підприємства.

 

Заст. директора Департаменту організації
митного контролю та оформлення

А. І. Сербайло

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали