НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2011 року N 1935

м. Київ

Щодо продовження дії ліцензій з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ТОВ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО"

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Продовжити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 33698892, м. Суми, вул. 2-га Залізнична, буд. 10) термін дії ліцензій на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом до 31 жовтня 2016 року.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали