НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2011 року N 1469

м. Київ

Щодо продовження дії ліцензії на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ПАТ "КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД"

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Продовжити дію ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД" (код ЄДРПОУ 05444546, Автономна Республіка Крим, місто Красноперекопськ, вул. Проектна, будинок 1), до 26 вересня 2021 року.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали