НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2011 року N 1998

м. Київ

Щодо продовження дії ліцензії на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ПАТ "ВОЗКО"

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Продовжити дію ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ПАТ "ВОЗКО" (код ЄДРПОУ 00310781, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, буд. 287), до 10 листопада 2016 року.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали