ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 267

Щодо продовження інвентаризації майна цілісного майнового комплексу державного підприємства "Коломийська паперова фабрика"

На підставі листа Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській області від 13.02.2012 N 01-05-00306 та відповідно до Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються (корпоратизуються), а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду (повертається після закінчення строку дії договору оренди або його розірвання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.93 N 158, наказую:

1. Продовжити до 25 лютого 2012 року термін проведення інвентаризації цілісного майнового комплексу державного підприємства "Коломийська паперова фабрика", що знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Фабрична, 10.

2. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській області.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

І. Миронюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали