Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо продовження терміну проведення інвентаризації ЄМК ДП "Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 березня 2020 року N 444

Щодо продовження терміну проведення інвентаризації ЄМК ДП "Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України"

Відповідно до Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються (корпоратизуються), а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду (повертається після закінчення строку дії договору оренди або його розірвання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 1993 року N 158, та на підставі листа державного підприємства "Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України" від 04.03.2020 N 28/01 наказую:

1. Продовжити до 23 березня 2020 року термін проведення інвентаризації єдиного майнового комплексу державного підприємства "Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України" (м. Миколаїв, вул. Чкалова, 197).

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

Т. Єлейко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали