ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 листопада 2011 року N VI/10-455

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В. І., заступника Голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Єзерської А. О., секретаря Комісії Ковбасінської Г. В., членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури: Авраменка Г. М., Антипченка В. К., Батрина В. В., Батченка А. Н., Берещенко К. Л., Будько Н. Г., Верби М. І., Ізовітової Л. П., Ісакова М. Г., Коваль К. П., Комарницької О. О., Котелевської К. В., Луцюка П. С., Маргулян К. Г., Мельнікова О. А., Міщенка В. В., Мультяна В. В., Павлишина Б. Я., Павлової М. А., Полонського Ю. М., Попадинця Р. Д., Прокопчука В. О., Ромаданової Г. Г., Сергеєвої С. А., Скотаря А. М., Скукіса В. Ф., розглянувши шляхом обговорення та голосування в електронному режимі питання щодо реформування законодавства про адвокатуру, встановила:

З метою підготовки узгоджених пропозицій щодо реформування прокуратури та адвокатури Розпорядженням Президента України N 362/2011-рп від 22 листопада 2011 року (Розпорядження N 362/2011-рп) створено робочу групу з питань реформування прокуратури та адвокатури та затверджено персональний склад робочої групи.

Крім того, вказаним Розпорядженням (Розпорядження N 362/2011-рп) Портнова Андрія Володимировича - Радника Президента України - Керівника Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України призначено керівником цієї робочої групи. Також керівникові робочої групи надано право вносити зміни до її персонального складу, залучати до роботи в ній працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади необхідні для роботи документи та матеріали.

Разом з тим до складу робочої групи, відповідно до раніше прийнятих Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури рішень, не увійшли діючі адвокати, представники Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, члени Асоціації адвокатів України, Союзу юристів України, члени робочої групи з питань доопрацювання законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", створеної за підсумками П'ятої всеукраїнської наради голів регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури за участю членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, представників всеукраїнських громадських організацій адвокатів, народних депутатів України, представників Міністерства юстиції України, Управління з питань судової реформи та судоустрою Адміністрації Президента України, в тому числі:

- Висоцький Володимир Іванович, адвокат, Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Ісаков Михайло Григорович, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Коваль Катерина Петрівна, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, заступник керівника Союзу юристів України;

- Авраменко Геннадій Миколайович, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Міщенко Валерій Васильович, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Курдельчук Данило Маркович, адвокат, голова адвокатського об'єднання "Українська іноземна юридична колегія" та член Союзу юристів України;

- Дмитрієва Ольга Леонідівна, адвокат, президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація адвокатів України";

- Луцюк Павло Сергійович, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури.

Таким чином, на сьогодні від процесу доопрацювання законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" відсторонені особи, які приймали в цій діяльності найбільш активну участь.

Цією групою було розроблено проект Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" на основі концептуальних засад, які були затверджені, зокрема, IV та V З'їздами адвокатів України, з'їздами Спілки адвокатів України, міжрегіональними конференціями адвокатів України, міжнародною конференцією за участі ССВЕ, а також широко обговорювались на інших заходах і отримали підтримку широкого адвокатського загалу.

Виходячи з наведеного, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури зазначає, що процес реформування законодавства про адвокатуру має здійснюватися із залученням представників адвокатської спільноти, у зв'язку з чим вважає за необхідне звернутись до Президента України В. Ф. Януковича та до керівника робочої групи з питань реформування прокуратури та адвокатури Портнова А. В. з пропозицією про додаткове включення зазначених осіб до складу робочої групи з питань реформування прокуратури та адвокатури.

Керуючись вимогами Закону України "Про адвокатуру", Положення про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, рішень Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з цього приводу, вирішила:

1. Уповноважити Голову Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України Висоцького В. І. звернутись до Президента України В. Ф. Януковича та до керівника робочої групи з питань реформування прокуратури та адвокатури Портнова А. В. з пропозицією додатково включити до складу робочої групи з питань реформування прокуратури та адвокатури:

- Висоцького Володимира Івановича, адвоката, Голову Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Ісакова Михайла Григоровича, адвоката, члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Коваль Катерину Петрівну, адвоката, члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, заступника керівника Союзу юристів України;

- Авраменка Геннадія Миколайовича, адвоката, члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Міщенка Валерія Васильовича, адвоката, члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури;

- Курдельчука Данила Марковича, адвоката, голову адвокатського об'єднання "Українська іноземна юридична колегія" та члена Союзу юристів України;

- Дмитрієву Ольгу Леонідівну, адвоката, президента Всеукраїнської громадської організації "Асоціація адвокатів України";

- Луцюка Павла Сергійовича, адвоката, члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Голову Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В. І.

 

Голова Вищої кваліфікаційної
комісії адвокатури

В. І. Висоцький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали