ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 13 грудня 2011 року N 28

Щодо проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів

На виконання статті 15 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" від 7 квітня 2011 року N 3206 (Декларація N 3206-VI) та з метою виявлення в Державному агентстві України з управління державними корпоративними правами та майном у проектах нормативно-правових актів норм, що можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень, наказую:

1. Встановити, що всі проекти нормативно-правових актів, які готуються структурними підрозділами Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, підлягають обов'язковій антикорупційній експертизі.

2. Покласти обов'язки опрацювання в Державному агентстві України з управління державними корпоративними правами та майном проектів нормативно-правових актів на предмет виявлення в них норм, які можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень, на Сектор запобігання проявам корупції та злочинним проявам.

Строк опрацювання документів не повинен перевищувати двох робочих днів після надходження проекту нормативно-правового акта до Сектору запобігання проявам корупції та злочинним проявам.

За результатами розгляду і опрацювання документів завідувач сектору або особа, що його заміщує, візує проект нормативно-правового акта.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Агентства держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали