ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 12 серпня 2011 року N 764

Щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів

З метою реалізації виконання вимог статті 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", на виконання пункту 9 доручення Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. від 29.07.2011 р. N 35234/1/1-11 та пункту 2 доручення Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Клюєва від 04.08.2011 р. N 35234/3/1-11 стосовно забезпечення проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів наказую:

1. Структурним підрозділам Комісії, на постійній основі, забезпечити проведення аналізу діючих регуляторних актів Комісії та проектів, які планується у наступному кварталі подати до Міністерства юстиції України для їх державної реєстрації на предмет необхідності проведення базового, повторного, періодичного відстеження їх результативності, та у термін до 1 числа місяця, що передує початку нового кварталу, надавати управлінню аналітичного забезпечення (Лібанову М. О.) інформацію щодо включення таких регуляторних актів до плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Комісії на наступний квартал.

2. Управлінню аналітичного забезпечення (Лібанову М. О.) до 15 числа місяця, що передує початку нового кварталу, забезпечити винесення для затвердження на засіданні Комісії проекту плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Комісії на наступний квартал.

3. Адміністративно-господарському департаменту (Голощуку А. М.) забезпечити оприлюднення планів-графіків проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Комісії на офіційному сайті Комісії.

4. Структурним підрозділам Комісії в термін до 20 числа останнього місяця поточного кварталу надавати управлінню аналітичного забезпечення (Лібанову М. О.) інформацію про виконання плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Комісії за поточний квартал.

5. Управлінню аналітичного забезпечення (Лібанову М. О.) щокварталу забезпечити інформування Міністерства економічного розвитку та торгівлі про вжиті заходи.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комісії

Д. М. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали