МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.06.2011 р. N 1/9-458

Керівникам вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації, професійно-технічних навчальних закладів, наукових установ, що фінансуються МОНмолодьспорту

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту відкликає лист від 31.05.2011 N 1/9-417 (Лист N 1/9-417), який був надісланий до ВНЗ та наукових установ.

Звертаємо увагу розпорядників коштів на необхідність дотримання принципу програмно-цільового методу планування і витрачення бюджетних коштів.

Фінансування ВНЗ та наукових установ має здійснюватись відповідно до бюджетних програм загального фонду державного бюджету за розділами "Освіта" і "Наука" згідно з паспортами бюджетних програм. Зокрема, бюджетні програми за розділом "Наука" фінансуються виключно в рамках Закону України "Про Державний бюджет України", Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки", наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.06.2011 N 535 "Щодо затвердження пріоритетних тематичних напрямів вищих навчальних закладів та наукових установ" (Перелік N 535), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.04.2011 N 413 "Про фінансування міжнародних наукових заходів у 2011 році" та інших наказів Міністерства, відповідно до яких буде здійснюватись фінансування наукових заходів у ВНЗ та наукових установ у відповідному році.

З метою ефективного, результативного і цільового використання бюджетних коштів необхідно припинити фінансування громадських заходів, які не передбачені порядками використання бюджетних коштів за відповідними бюджетними програмами.

  

Перший заступник Міністра

Є. М. Суліма

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали