ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо реалізації транзитного потенціалу України та підвищення конкурентоспроможності портів України

З метою реалізації транзитного потенціалу України та підвищення конкурентоспроможності портів України:

М. АЗАРОВУ

1. Розробити та затвердити заходи, спрямовані на:

розширення мережі морських терміналів та узгодження перевізних потужностей автомобільного, залізничного і водного транспорту у схемах комбінованих перевезень, що здійснюються через морські порти;

прискорений розвиток прямого контейнерного сервісу, передбачивши для цього, зокрема, заходи з удосконалення тарифної політики на транспорті та спрощення механізмів контролю у пунктах пропуску через державний кордон України для морського сполучення.

2. Забезпечити доопрацювання та внесення в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо функціонування морських портів України.

Термін - 1 січня 2012 року

3. Вжити заходів щодо створення сучасного контейнерного термінала державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт» шляхом залучення (без надання державних гарантій) вітчизняних та іноземних інвестицій на засадах державно-приватного партнерства та/або кредитів (позик).

Термін - 30 червня 2012 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

19 жовтня 2011 року

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали