МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.11.2011 р. N 31-07240-03-5/28119

Міністерству соціальної політики

Міністерство фінансів на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 N 524 (Постанова N 524) стосовно розгляду за участю профспілок результатів виконання зведеного бюджету України за III квартал поточного року та подання за наявності можливостей Кабінету Міністрів України пропозицій щодо підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери повідомляє.

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України зміни до закону про Державний бюджет України можуть вноситися у разі відхилення, зокрема надходжень бюджету від прогнозу, врахованого при затвердженні Державного бюджету України на відповідний бюджетний період.

Факт перевиконання надходжень державного бюджету визнається за підсумками трьох кварталів у разі перевищення показників надходжень державного бюджету, врахованих у розписі державного бюджету на відповідний період, більш ніж на 15 %.

Враховуючи, що згідно із звітом Державної казначейської служби за 9 місяців поточного року таке перевиконання відсутнє, то для розгляду питання щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" в частині збільшення видатків на підвищення оплати праці працівників бюджетної сфери підстав немає.

 

Заступник Міністра

С. Рибак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали