МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.04.2012 р. N 1/9-247

Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, відділів освіти районних (районних у містах) держадміністрацій, керівникам навчальних закладів

Щодо роботи освітнього порталу PEDPRESA.COM

Шановні колеги!

З другого квітня поточного року розпочав свою роботу освітній портал PEDPRESA.COM  державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва "Педагогічна преса", що належить до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Одне з головних завдань порталу - своєчасне надання достовірної інформації з офіційних джерел професійному середовищу та громадськості.

Основні розділи порталу: "Освіта України ONLINE", "В сучасній школі", "Навчальні заклади", "Науковий світ" та "Гарячі новини", які водночас поділяються на підтеми.

Кожен може знайти собі відповідь на все, що його цікавить або турбує.

Активне відвідування сайта освітнього порталу розширить професійний обрій вчителя, викладача, науковця, приведе до зменшення кількості звернень громадян до центральних органів виконавчої влади з освітянських питань.
 
Міністерство просить довести інформацію щодо роботи порталу PEDPRESA.COM до директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих дошкільними навчальними закладами, педагогічних, науково-педагогічних, студентських та учнівських колективів, батьківської громадськості.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали