ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГЕОЛОГІЇ ТА НАДР УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.01.2012 р. N 682/01/11-12

Державна служба геології та надр України за дорученням Міністерства екології та природних ресурсів України <...> опрацювала лист редакції газети "Все про бухгалтерський облік" <...> стосовно надання консультації з питань розрахунку плати за користування надрами та повідомляє.

Відповідно до Положення про Державну службу геології та надр України (далі - Держгеонадра України), затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 391 (Указ N 391/2011), Держгеонадра України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Законодавством України не передбачені повноваження Держгеонадр України надавати довідку про застосування коригуючого коефіцієнту до ставок плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Також необхідно зазначити, що підпунктом 6 пункту 7 протоколу від 20.10.2011 N 76 засідання Кабінету Міністрів України зобов'язано центральні органи виконавчої влади припинити практику надання роз'яснень норм законодавства, крім випадків, передбачених законом.

У той же час інформуємо, що згідно зі ст. 263.13 Податкового кодексу України відповідальність за правильність обчислення суми плати за користування надрами для видобування корисних копалин, повноту і своєчасність її внесення до бюджету, а також за своєчасність подання органам державної податкової служби відповідних розрахунків покладено на суб'єкти господарювання.

 

Голова

Е. Ставицький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали