НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.10.2011 р. N 62-211/802

Генеральний економічний департамент,
Департамент статистики та звітності

Територіальним управлінням НБУ
Банкам та їх філіям

Щодо розрахунку процентних ставок у формах N 310Д, N 350Д, N 310, N 321, N 360

Національний банк України отримав значну кількість запитів від банків щодо уточнень розрахунку процентних ставок у формах статистичної звітності N 310Д "Звіт про суми і вартість кредитів (у процентах річних)", N 350Д "Звіт про суми і вартість депозитів (у процентах річних)", N 310 "Звіт про суми і процентні ставки за наданими кредитами та залученими депозитами (за класифікаціями контрагентів і рахунків)", N 321 "Звіт про кредити та процентні ставки за непогашеними сумами (за класифікаціями видів кредитів та контрагентів)" та N 360 "Звіт про депозити та процентні ставки за непогашеними сумами (за класифікаціями видів депозитів та контрагентів)" і повідомляє.

Департаментом статистики та звітності здійснено аналіз звітних даних, що надаються до Національного банку України, проведені консультації з фахівцями територіальних управлінь, що здійснювали аудиторські перевірки за формами статистичної звітності, і виявлено різне трактування банками вимог статистичної звітності за формами N 310Д, N 350Д, N 310, N 321 та N 360 щодо розрахунку процентних ставок.

У зв'язку цим, департаментами-розробниками зазначених форм статистичної звітності, а саме Департаментом статистики та звітності разом із Департаментом аналізу та прогнозування грошово-кредитного ринку, наразі готуються рекомендації з розрахунку процентних ставок (вартість кредитів та депозитів), які будуть надіслані банкам та територіальним управлінням після їх узагальнення та узгодження між департаментами.

 

Директор Генерального
економічного департаменту

І. А. Шумило

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали