НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.01.2012 р. N 1-01/37

Національна академія медичних наук України розглянула лист Секретаріату Кабінету Міністрів України від 23.12.2011 N 14646/2-11 стосовно листа головного редактора журналу "Все про охорону праці" щодо ратифікації Конвенції МОП N 161 1985 року про служби гігієни праці (ратифікованої Законом України від 10.03.2010 N 1954-VI) та надає інформацію на поставлені запитання.

1. Яким нормативним актом визначена політика стосовно служб гігієни праці? Коли вона переглядалась останній раз?

Політика стосовно служб гігієни праці визначена наступними законодавчими актами:

• Конституція України (стаття 43);

• Основи законодавства про охорону здоров'я;

• Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення";

• Закон України "Про охорону...

 

Доступ до документа «Лист від 11.01.2012 № 1-01/37 Щодо служб гігієни праці» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали