ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.02.2012 р. N 11.1/2-12.4/1266-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць

Щодо строків доставки товарів

Погіршенням погодних умов в Україні негативно вплинуло на безпеку перевезень автомобільним транспортом. Стан автошляхів не сприяє виконанню перевізниками обов'язків щодо своєчасного доставлення товарів до митних органів призначення. Тому під час визначення строків доставки товарів, а також під час прийняття рішень у разі їх порушення прошу враховувати ці об'єктивні чинники.

У разі звернення перевізників з проханням продовжити строк доставки товарів, автотранспортні засоби з якими в наслідок погодних умов не можуть бути вчасно доставлені до митного органу, прошу разом із перевізниками вживати узгоджених заходів щодо продовження строків доставки відповідно до нормативно встановлених вимог. При цьому, беручи до уваги вимоги нормативних актів та особливості перевезення товарів різними видами транспорту, у відповідних випадках строк доставки товарів не повинен перевищувати граничних термінів, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2002 N 1908 "Про встановлення граничних термінів прохідного митного транзиту товарів".

При цьому також прошу враховувати можливе перевищення установлених митницями відправлення строків доставки вантажів з об'єктивних причин і здійснювати їх продовження у відповідних випадках.

 

Перший заступник
Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали