ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 лютого 2012 року N 109

Щодо створення нових та функціонування діючих ЦОПП

На виконання доручення Президента України від 15.08.2011 N 1-1/1792 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, відповідно до пункту 7 доручення Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. від 20.08.2011 N 39859/1/1-11, Податкового кодексу України, керуючись статтею 10 Закону України від 4 грудня 1990 року N 509-XII "Про державну податкову службу в Україні", зі змінами та доповненнями, та з метою забезпечення комфортних умов платникам податків шляхом утворення нових і функціонування існуючих центрів обслуговування платників податків наказую:

1. Затвердити Концепцію створення та діяльності центрів обслуговування платників податків (додаток 1), Рекомендації щодо оформлення приміщень Центру обслуговування платників податків (додаток 2), Рекомендації зі створення та функціонування Центру обслуговування платників податків (додаток 3) та Рекомендований регламент Центру обслуговування платників податків (додаток 4).

2. Головам ДПС в АР Крим, областях, м. Києві та Севастополі:

2.1. розробити та затвердити плани заходів з утворення нових та/або приведення діючих центрів обслуговування платників податків (далі - ЦОПП) у відповідність до затверджених цим наказом документів за визначеною формою (додаток 5), погодивши їх з департаментами адміністративно-господарського забезпечення; інформатизації та обліку платників податків; фінансування, бухгалтерського обліку та звітності; обслуговування платників податків.

Термін - до 20 березня 2012 року;

2.2. вжити заходів щодо утворення ЦОПП (у разі необхідності - забезпечити будівництво та/або перебудову відповідних приміщень).

Термін - відповідно до планів заходів;

2.3. звітувати про проведену роботу відповідно до планів заходів Департаменту обслуговування платників податків.

Термін - щомісячно до 5 числа;

2.4. забезпечити надання послуг платникам податків ЦОПП відповідно до вимог цього наказу.

3. Департаменту обслуговування платників податків (Синиця Г. М.) узагальнювати звіти про проведену роботу відповідно до планів заходів та надавати інформацію керівництву ДПС України.

Термін - щомісячно до 10 числа.

4. Організаційно-розпорядчому департаменту (Клочкова Л. Г.) внести відповідні зміни до розпорядчих документів, необхідні для діяльності ЦОПП, на підставі пропозицій, наданих департаментами обслуговування платників податків, взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, координації діяльності податкової служби, інформатизації та обліку платників податків, адміністративно-господарського забезпечення, оподаткування юридичних осіб, оподаткування фізичних осіб, розвитку та модернізації ДПС.

5. Департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності (Видиборець А. П.) розглянути питання забезпечення заходів з утворення ЦОПП відповідними коштами.

6. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О. В.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті ДПС України.

7. Департаменту обслуговування платників податків (Синиця Г. М.), Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О. В.), Департаменту інформатизації та обліку платників податків (Лаба М. С.), Департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності (Видиборець А. П.) та Департаменту адміністративно-господарського забезпечення (Лісняк С. І.) забезпечити відповідно до компетенції контроль за дотриманням вимог, визначених у Рекомендаціях щодо оформлення приміщень ЦОПП, Рекомендаціях зі створення та функціонування ЦОПП та Рекомендованому регламенту ЦОПП.

Термін - постійно.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

О. В. Клименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали