ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ

НАКАЗ

від 16.02.2012 р. N 43

Щодо створення нових та функціонування діючих ЦОПП

На виконання доручення Президента України від 15.08.2011 N 1-1/1792 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, відповідно до пункту 7 доручення Прем'єр-міністра України М. Я. Азарова від 20.08.2011 N 39859/1/1-11, наказу ДПС України від 10.02.2012 N 109 "Щодо створення нових та функціонування діючих ЦОПП" (Наказ N 109), Податкового кодексу України, керуючись статтею 10 Закону України від 4 грудня 1990 року N 509-XII "Про державну податкову службу в Україні", зі змінами та доповненнями, та з метою забезпечення комфортних умов платникам податків у центрах обслуговування платників податків наказую:

1. Головам комісій з проведення реорганізації державних податкових інспекцій АР Крим:

1.1 розробити та затвердити плани заходів з утворення нових та/або приведення діючих центрів обслуговування платників податків (далі - ЦОПП) у відповідність до затверджених наказом ДПС України від 10.02.2012 N 109 (Наказ N 109) документів, за визначеною формою (додаток 1).

Термін - до 17 лютого 2012 року;

1.2 погодити плани заходів з утворення нових та/або приведення діючих центрів обслуговування платників податків з управлінням адміністративно-господарського забезпечення; інформатизації та обліку платників податків; відділом фінансування, бухгалтерського обліку та звітності; сектором забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС в АР Крим.

Термін - до 1 березня 2012 року;

1.3 визначити перших заступників (заступників) начальників інспекції відповідно до розподілу обов'язків між керівництвом відповідальними за організацію обслуговування платників податків, дотримання вимог, визначених у Рекомендаціях щодо оформлення приміщень ЦОПП (Наказ N 109), Рекомендаціях зі створення та функціонування ЦОПП (Наказ N 109) та Рекомендованому регламенту ЦОПП (Наказ N 109), затверджених наказом ДПС України від 10.02.2012 N 109 "Щодо створення нових та функціонування діючих ЦОПП".

1.4 звітувати про проведену роботу відповідно до планів заходів Сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС в АР Крим.

Термін - щомісячно до 1 числа;

1.5 забезпечити надання послуг платникам податків ЦОПП відповідно до Рекомендацій зі створення та функціонування ЦОПП (Наказ N 109) та Рекомендованого Регламенту ЦОПП (Наказ N 109), затверджених наказом ДПС України від 13.02.2012 N 109.

Термін-постійно

2. Управлінню адміністративно-господарського забезпечення (Куропятник С. А.), управлінню інформатизації та обліку платників податків (Белецький І. В.), відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності (Осадченко С. В.), сектору забепечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС в АР Крим (Панасенко С. В.):

2.1 узагальнений план заходів з утворення нових та/або приведення діючих центрів обслуговування платників податків надати мені на затвердження.

Термін - до 3 березня 2012 року.

2.2 погодити плани заходів з утворення нових та/або приведення діючих центрів обслуговування платників податків з департаментами адміністративно-господарського забезпечення; інформатизації та обліку платників податків; відділом фінансування, бухгалтерського обліку та звітності; обслуговування платників податків ДПС України.

Термін - до 20 березня 2012 року

3. Сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС в АР Крим (Панасенко С. В.) узагальнювати звіти про проведену роботу відповідно до планів заходів та надавати інформацію Департаменту обслуговування платників податків ДПС України.

Термін - щомісячно до 5 числа.

4. Управлінню адміністративно-господарського забезпечення (Куропятник С. А.), управлінню інформатизації та обліку платників податків (Белецький І. В.), сектору забепечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС в АР Крим (Панасенко С. В.), сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Сверкунова О. В.) та відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності (Осадченко С. В.) забезпечити відповідно до компетенції контроль за дотриманням вимог, визначених у Рекомендаціях щодо оформлення приміщень ЦОПП (Наказ N 109), Рекомендаціях зі створення та функціонування ЦОПП (Наказ N 109) та Рекомендованому регламенту ЦОПП (Наказ N 109).

Термін - постійно.

5. Сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Сверкунова О. В.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті ДПС в АР Крим.

Контроль за виконанням наказу покласти на в. о. заступника голови ДПС в АР Крим Крюкова С. Г.

 

Голова

К. В. Циркун

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали