ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 09.09.2011 р. N 18/15-16-5490-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць

Щодо тимчасового зупинення дії спеціальної санкції

Повідомляємо, що наказом Мінекономіки від 09.09.2011 N 744 (Наказ N 744) тимчасово зупинено дію спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, застосованої до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності за порушення чинного законодавства України у сфері зовнішньоекономічних відносин.

В разі ненадходження додаткових повідомлень, після закінчення терміну дії наказу про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, митне оформлення вантажів, вказаного в наказі суб'єкта, здійснювати виключно згідно з вимогами наказу Мінекономіки України від 17.04.2000 N 47, а саме, тільки за умови надання до митного органу разової (індивідуальної) ліцензії.

У випадку виявлення фактів порушення вимог чинного законодавства при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеним суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі окремо за фактами порушення митних правил, своєчасно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел.: (044) 481-19-38).

Додаток: реквізити підприємства в електронному вигляді знаходяться у файлі 744.xls.

 

Т. в. о. начальника Департаменту

О. О. Ніколайчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали