ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.11.2011 р. N 11.1/2-16.1/15081-ЕП

Керівникам митних органів

Повідомляємо, що Верховною Радою України 19 жовтня 2011 року за N 229 зареєстровано проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ, Угоди про сільське господарство між Україною та Королівством Норвегія, Угоди про сільське господарство між Україною та Ісландією та Угоди про сільське господарство між Україною та Швейцарською Конфедерацією" (додається) (див. окремо в базі).

Структура Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ складається із наступних розділів: загальні положення, торгівля товарами, торгівля послугами, інвестиції, захист інтелектуальної власності, державні закупівлі, конкуренція, інституційні положення, вирішення спорів, прикінцеві положення.

Враховуючи вищезазначене, до моменту набуття чинності угод, забезпечити їх вивчення особовим складом та надати інформацію до Управління митно-тарифного регулювання (до 25.12.2011) на поштову скриньку DMS UMTR про результати навчання, а також про проблемні питання, що виникли при вивченні.

Текст законопроекту розміщено на офіційному сайті Верховної Ради України за адресою www.rada.gov.ua.

Додаток: на 1114 арк.

 

Перший заступник Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали